Prosta termoizolacja, pasywny dom, oddłużanie, antywindykacja, ogrzewanie na podczerwień, tańszy prąd, robotyzacja, automatyzacja, termoizolacja

Zarabianie w internecie. Inwestowanie.

Zobacz w innym moim blogu jak dochodzę od 0 zł do 1000000 zł w czasie do 10 lat bez większego wysiłku ( pracuję do 1 godz. dziennie)

W blogu codziennie piszę co robię.

                       Wejdź.

Skuteczne zarabianie przez internet - EDU INFINITY.

 

Praca i biznes dla każdej osoby lub firmy, która chce dodatkowo lub jako główne zajęcie zarabiać. Podpisujesz umówę na współpracę z Polską firmą. Praca na długie lata bez żadnych kosztów czy wpłat. Kilka dziedzin gospodarki do wyboru i dochodzą nowe. Możesz zajmować się jedną dziedziną, kilkoma lub wszystkimi. Wybór należy do Ciebie. Możliwość dużych dochodów. Można traktować to zajęcie jako zarabianie przez internet czy zarabianie poza internetem ( praca tradycyjna ).Najlepiej połączyć obie metody pracy. Zarabiasz na terenie kraju ale możesz działać w całej unii europejskiej. Dostaniesz wszelkie materiały szkoleniowe i reklamowe. Darmowe kursy i szkolenia. Częste webinary( kilka razy tygodniowo ).

Być może nie jesteś w ogóle zainteresowany pracą ale budujesz dom. Możesz skorzystać z naszych rozwiązań i zaoszczędzić od 50 tyś złotych. 

Może masz długi, komornika który cię ciśnie nie pozwala Ci się rozwijać. Skorzstaj z naszej darmowej analizy, jak można Ci pomóc?

Prowadzisz sklep, kawiarnię inny biznes, możemy zautomatyzować, zrobotyzować twoją sprzedaż, produkcję itp.

 

 

Branże w jakich możesz działać.

 

TERMOIZOLACJA - ocieplanie budynków, mieszkań przy użyciu rewelacyjnej farby. Polski produkt o rewelacyjnych parametrach termoizolacyjnych i ekologicznych. Pomalowanie tą farbą dwukrotnie na zewnątrz budynku i dwukrotnie wewnątrz daje efekt izolacji 48 cm warstwą styropianu. Farbę można stosować do różnych powierzchni. Jest wiele kolorów. Chcesz kupić farbę lub podjąć współpracę? Pytaj przez formularz:

DOM PASYWNY - to dom  gdzie masz ekologiczne i oszcędzające rozwiązania. Gdzie twoje rachunki za prąd i ogrzewanie spadają do zera.

Osiągasz to stosując panele fotowoltaiczne - własny prąd przez wiele lat i system grzewczy RED SNAKE - prosty w montażu, zdrowy bo działający podczerwienią. Polecam osobom budującym swój dom ale i firmą remontowo/budowlanym. Pytania przez formularz:

TAŃSZY PRĄD - usługa przede wszystkim dla firm. Przeprowadzamy analizę wydatków związanych z opłatami za energię. Stawiamy diagnozę i szukamy możliwości obniżenia tych kosztów. Pytania zadaj przez formularz :

ODDŁUŻANIE - czyli antywindykacja, pomoc osobom i firmą w oddłużaniu. Negocjacje z komornikami i wyndykatorami. Pomoc prawna frankowiczom. Sprawdzanie czy dług nie jest przeternminowany. Pierwsza konsultacja za darmo. Zadaj pytanie :

ROBOTYZACJA, AUTOMATYZACJA - Chcesz zautomatyzować proces sprzedaży w swojej firmie (samoobsługowe kasy, sklepy ). Możesz pomyśleć o automatyzacji procesu produkcji czy pakowania. Samoobsługowe fakturomaty. Wszystkie pomysły w tym zakresie firma zrealizuje dopasowując się do twoich potrzeb. Możesz kupić udziały w znanej i z perespektywami na szybki rozwój Polskiej firmy. Zadaj pytanie :

 

Jak zostać partnerem firmy?

Partnerem firmy można zostać nie znając się na branżach, które wymieniłem wyżej. Partnerem może zostać osoba fizyczna jak i firma. Można budować strukturę współpracowników i czerpać prowizje z ich pracy. W ten sposób zapewnić sobie stałe dochody na długie lata - dochód pasywny.

Nie trzeba zajmować się każdą branżą. Można wybrać tą, która cię interesuje, na której się znasz. Możesz również stać się ekspertem w każdej z tych branż dzięki darmowym kursom, szkoleniom, webinarom. Wtedy sprzedaż produktów i usług staje się prostrza.

Chcesz działać zrób pierwszy krok i pamiętaj rejestracja i partnerstwo jest darmowe.

Zarejestruj się jako partner :

 

Po zarejestrowaniu się jako partner wejdź na swoją skrzynkę pocztową. Sprawdź spam jeśli nie widzisz maila od firmy "berg system". Potwierdz w mailu, pobierz i podpisz umowy. Wyślij je do firmy. Skontaktuj się ze mną :

 

"Firma ma opracowane wszelkie szczegółowe instrukcje do każdego z tematów. Zawierają kompletną wiedzę jak w prosty i łatwy sposób uruchomić każdy z powyższych i zacząć zarabiać. Masz to w swym panelu jako partner firmy."

 

Zarabianie przez internet i poza nim - symulacja możliwości.

Symulacja jest dla partnera, który sam pozyskuje kontakt.

Tańszy prąd i gaz  - od 2000 zł do 30 000 zł za jedną pozyskaną firmę,która skorzysta z rozwiązań.

Termoizolacja - za każdy sprzedany litr farby czy innego produktu masz od 3 zł do 15 zł za litr. W praktyce to daje od 500 zł do 20 000 zł od zamówienia przez firmę lub klienta indywidualnego.

Pasywny dom - od 1500 zł do 20 000 zł od klienta.

Antywindykacja - od 1000 zł do nawet 30 000 zł od klijenta,który skorzysta z usługi.

 

To poglądowe zarobki i zależą od wielkości zamówienia. Nie opisuję tutaj zarobków z poleconych współpracowników. Chciałem tylko przedstawić potencjał zarobkowy przystępując do współpracy z EDU INFINITY.