zarabianie pasywne,skuteczne zarabianie przez internet

Zarabianie w internecie. Inwestowanie.

Zobacz w innym moim blogu jak dochodzę od 0 zł do 1000000 zł w czasie do 10 lat bez większego wysiłku ( pracuję do 1 godz. dziennie)

W blogu codziennie piszę co robię.

                       Wejdź.

 W co teraz warto inwestować ?

Nowe technologie, kryptowaluty, akcje, obligacje i nieruchomości. W co najlepiej zainwestować? Jak zorganizować sobie wysoki dochód pasywny?

 

Opinie na temat kryptowalut.


Kryptowaluty to gorący temat nie tylko dla inwestorów, ale także dla rządów wielu państw, które niechętnie oddają wyłączność do emisji pieniądza. Do tej pory przez cały czas, to bank centralny danego państwa, jako jedyny miał prawo do zabicia obecnego środku płatniczego. W Polsce bankiem centralnym jest Narodowy Bank Polski.

 

Bitcoin najpopularniejszy.


Bitcoin, jako środek płatniczy zaczął rywalizować z dolarem i ma nad nim przewagę, że nie da się go dodrukować. Taki stan rzeczy nie podoba się rządzącym wielu państw.
W 2018 roku w Japonii miała miejsce największa kradzież kryptowalut na świecie. Hakerom udało się włamać do portfela, który przechowywał wirtualną walutę.

 

Polskie realia.


Również w Polsce instytucje zajmujące się regulowaniem sektora finansowego, coraz uważniej zaczynają przyglądać się kryptowalutom. W 2019 roku mówiło się, że inwestycja w kryptowaluty, to zagadnienie, które traci na popularności, jednak nie jest to do końca prawda. W dzisiejszych czasach warto inwestować w takie rzeczy jak YouTube i e-sport. Uważa się teraz, że są to zjawiska i branże, które będą rosły. Pamiętajmy także o nieruchomościach, jednak w tym przypadku musimy posiadać już jakiś kapitał. Warto zaznaczyć, że jest to dosyć niepewna inwestycja, gdyż podczas kryzysu gospodarczego, możemy dość mocno podupaść.


Tradycyjne lokaty.


Lokaty to najpopularniejszy i najczęściej wykorzystywany sposób na inwestycję własnych pieniędzy. Ja tego zdania nie popieram. Co prawda jest to proces długotrwały, ale pewny i gwarantujący nam brak jakichkolwiek strat. Czyżby? Jeśli dzisiaj inflacja jest na poziomie prawie 3 % a wiele instytucji przewiduje, że wzrośnie. Przy procencie 2.5% jakie dają niektóre banki, zarabiamy?

Kolejnym sposobem na inwestycję, którą warto przemyśleć, jest inwestowanie w spółki dywidendowe.
To bardzo popularny sposób inwestowania w Stanach Zjednoczonych. Ta opcja daje nam więcej zarobić, niż na lokacie. Z resztą zawsze inwestujemy w akcje, które obecnie działają na rynku, co przyniesie nam tylko większe korzyści.