zarabianie na diamentach, zarabianie pasywne, inwestycja w diamenty

Zarabianie w internecie. Inwestowanie.

Zobacz w innym moim blogu jak dochodzę od 0 zł do 1000000 zł w czasie do 10 lat bez większego wysiłku ( pracuję do 1 godz. dziennie)

W blogu codziennie piszę co robię.

                       Wejdź.

Inwestycja i zarabianie na diamentach i biżuteri.

Jednym ze sposobów chroniących lub poprawiających własną sytułację finansową jest odkładanie pieniędzy i budowanie majątku.

Dziś chciałbym zaproponować bardzo bezpieczny sposób oszczędzania,inwestując w diamenty.Inwestycja w diamenty daje bardzo duże prawdopodobieństwo wzrostu wartości kapitału.

Diamenty od setek lat są obiektem porządania przez wielu.

W przeciwieństwie do lokat bankowych dają dużo większy procent zwrotu. Nie rusza ich inflacja, kryzysy gospodarcze czy finansowe.

Z pośród wielu firm zajmujących się dystrybucją i sprzedażą diamentów wybrałen DIC (DIAMOND CERTAINTY).

Dlaczego?

DIC Investmen Limited to część międzynarodowej grupy DIC-Diamonds International Corporation, założona w Słowacji w 2006 roku. Szybko zdobyła uznanie i zagościła w wielu krajach świata.

DIC dysponuje własnymi sklepami i własną produkcją biżuterii diamentowej. Zajmuje się też sprzedażą samych diamentów, biżuterii z diamentami i zegarków diamentowych. Co jest dla nas istotne to, że DIC jest członkiem i udziałowcem wiodącej giełdy Diamond Exchange w Antwerpii Beurs Diamanthandel oraz członkiem DDE-Dubai Diamond Exchange.

Jeśli ktoś interesuje się diamentami to wie jaką rolę odgrywa Dubai i Antwerpia.

Obejrzyj sobie film :