skuteczne zarabianie przez internet,zarabianie pasywne,dochód pasywny

Zarabianie w internecie. Inwestowanie.

Zobacz w innym moim blogu jak dochodzę od 0 zł do 1000000 zł w czasie do 10 lat bez większego wysiłku ( pracuję do 1 godz. dziennie)

W blogu codziennie piszę co robię.

                       Wejdź.

ZARABIANIE W INTERNECIE A KRYZYS GOSPODARCZY.

Wiele instytucji światowych związanych z finansami i gospodarką globalną prognozuje nadejście kryzysu gospodarczego. Różne instytucje przewidują go w różnych terminach. Jedni twierdzą, że początek a przynajmniej jego symptomy już ma miejsce, inni przyjmują terminy od jednego do pięciu lat.

Czy można się przed tym uchronić? Co ja mogę zrobić aby złagodnić skutki kryzysu?

Odpowiedź nato pytanie nie jest tak prosta jak by się wydawało. Ja proponuję część swoich pieniędzy inwestować w aktywa które są niezależne od kryzysów.

 

Inwestowanie w metale szłachetne.

Część swoich pieniędzy można odkładać i kupować za nie złoto, srebro, platynę, pallad i inne. Jeśli prześledzimy wartość tych surowców to zobaczymy wzrost ich wartości.

Widziałem niedawno tabelę porównującą ceny różnych podstawowych artykułów w kolejnych latach. Okazuje się, że płacąc w złotówkach ceny rosły a płacąc w złocie, coraz mniej złota trzeba było dać za te produkty w analogicznych okresach. Czyli złoto zyskuje w czasie na swojej wartości. żawsze jest w cenie niezależnie od sytuacji gospodarczej czy kryzysów. Pieniądz dotyka inflacja czy w najgorszym wypadku dewaluacja. W polsce już nas to spotkało i to nie tak bardzo dawno.