zarabianie w internecie, dochód pasywny, zarabianie pasywne, tokeny kryptowaluty, bekantan

Zarabianie w internecie. Inwestowanie.

Zobacz w innym moim blogu jak dochodzę od 0 zł do 1000000 zł w czasie do 10 lat bez większego wysiłku ( pracuję do 1 godz. dziennie)

W blogu codziennie piszę co robię.

                       Wejdź.

BEKANTAN - RATUJ I ZARABIAJ.

 

BEKANTAN.

To nazwa zwierzęcia zamieszkałego na wyspie Borneo. Jest to śmieszna i sympatyczna małpa, robiąca śmieszne miny. Ma charakterystyczny duży nos. Dlatego potocznie mówimy NOSACZ.

Jej nazwa łacińska to : Proboscis Monkey. Bekantan to nazwa tubylców. Poza Borneo nigdzie jej nie zobaczymy. W jej menu są liście drzewa które tylko tam występują i tylko tam może ona żyć.

Jeśli chciałbyś ją zobaczyć na żywo to tylko na Borneo. Zostało ich już ok 8000 tysięcy sztuk i jest gatunkiem zagrożonym. Z powodu wypalania lasów w których mieszkają, pod uprawę palmy na olej palmowy, ich tereny się kurczą. Zadaniem projektu, który opiszę jest częściowe finansowanie ochrony tych zwierząt. Dlatego w tytule jest RATUJ I ZARABIAJ, bo jest to połączenie tradycyjnego biznesu z ratowaniem zagrożonego wyginięciem gatunku. Przy okazji skorzysta wiele innych gatunków zwierząd zamieszkujących te tereny.

 

 

 

 

 

Ponieważ nazwa BEKANTAN nie była nigdzie zastrzeżona projekt ten przyjął tę nazwę jako swoją nazwę firmową. Produkty jakie powstaną w firmie też występują pod nazwą Bekantan.

 

 

Doskonały produkt.

 

Druga i podstawowa strona projektu to biznes, który będzie się rozwijał i dawał zarobek tym, którzy projekt poparli i przystąpili do społeczności Bekantan. Jak każdy ambitny biznes od czegoś musi zacząć. Pierwszy produkt jaki jest przewidziany do wdrożenia to energetyczny drink o nazwie BEKANTAN.

Jest to ekologiczny napój bez konserwantów i chemi. Orzeźwiający, naturalny, lekko gazowany. Jego składniki to : sok jabłkowy, czarnej porzeczki, guarany, stewii i kofeina z kawy. Bez cukru, wody, konserwantów czy sztucznych substancji. doskonały napój dla osób aktywnych które chcą być zdrowe i pełne werwy.

 

 

 

 

 

                                                                                                                                                 

 

Skuteczne zarabianie przez internet.

Dowiedziałeś się o BEKANTANIE zwierzęciu i nazwie projektu. Napisałem już o produkcie - energy drink.

Teraz czas na najistotniejsze. Jak ty możesz skorzystać z tej oferty?

 

 

Tokeny Kryptowaluty.

 

 

Każda firma musi mieć finanse na rozpoczęcie produkcji. Są różne sposoby na pozyskanie funduszy. Firma BEKANTAN postanowiła wyemitować tokeny BKN. Ty możesz je kupić i w ten sam sposób przystąpić czynnie do projektu.

Wspierasz firmę finansowo, budując jej kapitał. Na początku cena jest bardzo atrakcyjna 0.10 USD za token. Co jakiś czas będzie rosnąć. Wyemitowano niezbyt dużo tokenów (20 000 000 szt). Planuje się wzrost ceny tokenów w Ciągu 14 miesięcy do 1 może 1,5 UST za sztukę. Policz sobie jaka to szansa dla Ciebie. Ponadto firma obiecuje wykup tych tokenów od inwestorów. W innych projektach tego nie widziałem.

Czyli kupując tokeny BKN po 0.10 USD i trzymając póltora roku sprzedajesz po dużo wyższej cenie. Nic nie robiąc zarabiasz. Mówimy , że zarabiasz pasywnie.

Są jeszcze inne możliwości zarabiania :

Zarabiasz za polecanie do 4 poziomów.

Znajdując odbiorców produktów firmy, zarabiasz prowizję od każdego zakupu dokonanego przez tego odbiorcę.

 

Wszystkie informacje znajdziesz na stronie projektu BEKANTAN - ratuj i zarabiaj.